יאללה.. מה אתם מתקמצנים, כולה לייק ;-)

יום שלישי, 16 באפריל 2013

מכבי תל אביב נגד ריאל מדריד שידור חי | מכבי תל אביב מול ריאל מדריד שידור ישיר | מכבי ריאל צפייה ישירה 16.04.2013מכבי תל אביב נגד ריאל מדריד שידור חי | מכבי תל אביב מול ריאל מדריד שידור ישיר | מכבי ריאל צפייה ישירה 16.04.2013

הערב בשעה 21:05 קבוצת מכבי תל אביב תארח את קבוצת ריאל מדריד למשחק מס' 3 במסגרת שלב ההצלבה. המשחק יועבר לכם בשידור חי כאן . !

מכבי תל אביב  - ריאל מדריד מוסקבה יום שני 16.04.13 .

הזיום מכבי יכולה לסיים את דרכה באירופה , או לקוות לנס ולנצח את ריאל הספרדית. ריאל ניצחה בשני המשחקים הראשונים בסדרת הטוב מ-5 ורחוקה ניצחון אחד מעלייה לפיינ פור . כל הלחץ מופנה את מכבי שמשחקת בבית וחייבת לנצח 3 משחקים רצופים בשביל שהיא תעלה במקום ריאל - משימה שאפשרית תאורטית אך מי שצפה בשני המשחקים הראשונים יכול להעיד שזה כמעט ובלתי אפשרי.

לאלה האופטימיים שאוהדים את מכבי תל-אביב, נספר את סיפורו של רונאלדו הברזילאי שקרע פעמיים את הרצועה הצולבנת בשנת 99 וב- 2001 . לאחר פציעות חמורות אלה, היו שהספדיו אותו ואמרו שהוא סיים את הקריירה, אולם במונדיאל 2002 הוא חזר "מהקבר" הבקיע 9 שערים (2 מתוכם בגמר) וקח את אליפות העולם עם נבחרת ברזיל . אז תחזיקו אצבעות, ותאמינו.

שחקני מכבי תל אביב לא יתנו לספרדים לחגוג בהיכל. וינסו להישאר בחיים ! אל תחמיצו

צפייה מהנה -->
לינק 1: מכבי תל אביב נגד ריאל מדריד לצפייה ישירה בשידור חי לחצו כאן !-->
לינק 2: ריאל מדריד נגד מכבי תל אביב לצפייה ישירה בשידור חי לחצו כאן !
לסדרות נוספות, רכילות ועדכונים לחצו לייק לפייסבוק שלנו !!!
מה אכפת לכם ?!   ;-)

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...